Testimonials

Beni som spoznala v doteraz najťažších chvíľach mojho života. V tom čase sa všetko okolo mňa rúcalo a ja som zúfalo hľadala čoho sa mám chytiť, aby som neskončila aj ja sama niekde v tej hlbine. Žiaľ nepodarilo sa mi ničoho spoľahlivo zachytiť a na dne som skočila ubolená a neschopná sa postaviť. Stretnutie s touto ženou mi bolo novým svetlom, ktoré svietilo niekde v diaľke, za ktorým som sa začala plaziť, liezť a nakoniec kráčať. Pri terapii som zažívala lety do rozných období mojeho života, v ktorých som bola šťastná a to bolo to, čo ma naštartovalo a donútilo myslieť znova pozitívne. Narodila som sa ako optimista, vždy som rozlievala okolo seba lásku a svet okolo seba som skutočne milovala, toto ťažké obdobie mi dalo poznať, že to tak nemusí byť na celý život a aj o tento dar sa treba starať a pestovať ho. Reiki podávané prostredníctvom Bernadety mi otvorilo cestu späť k samej sebe a tým ako na mňa účinkovalo som pochopila, že aj ja mám čo svetu dávať a začala som sa reiki zaoberať sama. Dnes viem, že skutočne funguje aj na základe mojej vlastnej práce, funguje úplne spoľahlivo aj nadiaľku a je to najúžasnejší sposob liečby čohokoľvek a kohokoľvek, protože otvára človeku cestu k sebe samému a k pochopeniu, že v nás samotných je tá sila, ktorá lieči a pomáha.

Eva (Cz)

Po regresi jsem se citila klidněji. Byla to pro mě zajímavá zkušenost, hlavně kvůli tomu, že jsem měla možnost vnímat téma smrti a okamžik smrti a stav těla a pocitů v tomto okamžiku, to byla pro mě asi nejcennější zkušenost, za kterou děkuji a mám dojem, že to je přesně to, kvůli čemu jsem tam byla přivedena.

Sylva (Cz)

Je suis maman de 3 garçons : 9 ans, 6 ans et 3 ans. J'ai connu le reiki et m'y suis initié au cours de ma 3éme grossesse

Depuis je pratique le reiki avec mes enfants. Une soirée par quinzaine, je propose une soirée reiki poir les 2 ainés. Je m'installe dans la chambre, mets de la musique relaxante et leur impose les mains. J'ai noté qu'ils étaient moins souvent malades qu'avant. Dés les 1 ers symptomes, je leur fais du reiki. Pour le petit de 3 ans, je profite qu'il regarde la tv (moment calme), le fait assoir sur mes genoux. Il est nécessaire de s'adapter à leur position.

Selon eux, le reiki "ça me calme, ça me détend, ça me soigne". L'ainé a été initié au reiki à sa demande avec un autre enfant. Nous organisons donc des groupes de reiki familiaux. Par le biais du reiki, j'espère faire entrevoir à mes enfants la magie de la vie. Je pense que le reiki peut les aider à s'épanouir au maximum de leurs possibilités de façon naturelle

Anne-Marie (France)

During the regression therapy I managed to see myself as a healer, a guide as well as helping others come to healing. And further more being able to go inside my clients and remove poisons, parasites, bad energy and reduce swellings. These experiences have made me a better and more positive healer. I have the proof I seemed to need and the feelings from the past life sessions have helped me know that I can do it for myself in this life too.

Fiona (France)

The subject of my regression session was getting in touch with my “woman” part, feelings and desires. After the session my menstruation cycle went out of order and I was worried of being pregnant. I really felt that feminine strength and sensitivity. Perhaps as a result of that big blow of female energy I was able to make a contact and sort out myself within the relationship that led nowhere. The cycle is back to normal.

Beate (Germany)